Profesjonalne uzdatnianie wody

Firma Hydroinstalacje powstała w 1997 roku. Należymy do grona nielicznych firm specjalizujących się w uzdatnianiu wody dla celów gospodarczych, socjalno bytowych oraz przemysłowych. Od początku swojej działalności jesteśmy autoryzowanym partnerem Firmy Epuro Polska, będacej częścią międzynarodowego koncernu Ecowater.
Dostarczanie niezawodnych rozwiązań do uzdatniania wody, pozwoliło zdobyć nam ogromne doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku, zaś oferowanym przez nas produktom znaleźć różnorodne zastosowanie. Dziesiątki sprawnie pracujących instalacji potwierdzają możliwości firmy i sprawność oferowanych przez nas systemów.
Naszą dewizą jest pełna i profesjonalna obsługa naszych klientów, obejmująca analizę wody , łączenie różnorodnych strategii w zakresie technik uzdatniania wody oraz przygotowanie optymalnego rozwiązania. Umożliwia to osiągnięcie oczekiwanych przez naszych Klientów wyników.
Jednak współpraca z naszymi Klientami nie kończy się na doborze optymalnego z punktu widzenia potrzeb Klienta rozwiązania. Z naszymi Klientami staramy się wiązać na lata. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny naszych urządzeń ,a także pełną opiekę serwisową naszych technologii, która polega na systematycznym badaniu wody, oraz odpowiedniej interpretacji jej wyników. Pozwala nam to na utrzymanie właściwości wody na odpowiednich parametrach , a w konsekwencji na sprawne funkcjonowanie kotłowni parowych, wodnych, układów chłodniczych oraz ukladów grzewczych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu jesteśmy w stanie utrzymać wysoki poziom satysfakcji naszych klientów.

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • Zmiękczanie wody

  • Filtrację wstępną i zawansowaną

  • Dezynfekcje

  • Demineralizację wody na drodze odwróconej osmozy

  • Chemiczną korektę wody

  • Odżelazianie i odmanganianieUrządzenia

uzdatnianie wody

Korekta chemiczna wody

korekta chemiczna wody

Serwis techniczny

hydroinstalacje